DE REGIO JDB Zuid-Holland (Zuid)
Opgericht in 1984
1e Vergadering: februari 1985
bij DuPont in Dordrecht



Pagina update 16-12-2019



Naast de uitslagen op deze pagina kan men ook terecht op:
De Website van Argento - Schoonhoven:
via deze link

De Website van Boules Amis - Papendrecht:
via deze link


   UITSLAGEN REGIO TOERNOOIEN 2019   
Op smartphones het best horizontaal te lezen !


Argento - 27e Kersttoernooi van Zondag 15-12-2019
Ingeschreven waren 32 koppels
Afgelast wegens weersomstandigheden en banencondities

LdBdB - Binnen Toernooi Nieuwegein van Zaterdag 23-11-2019
40 koppels - 5 ronden
Volledige uitslag in PDF
via deze link
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Ivar Snoei en Bas Verwaal JBV Nederlek
5
+ 42
2
Martin Volker en Cor de Jong LdBdB
5
+ 36
3
Danny Genar en Sofie van Regenmortel PC de Evers
5
+ 29

USV - Rotterdam Sextet Toernooi van Zondag 17-11-2019
20 teams - 5 ronden
In het systeem berekend: 1-2-3 punten
I.p.v. 2-3-4 punten op de invullijsten
Dit had geen invloed op de einduitslag
Volledige uitslag in PDF
via deze link
Plaats Teams Vereniging
Punten
Saldo
1
Alles of Niets
28
96
2
Bal op het dak
26
98
3
Les Grands Favorites
23
48

Sparta - Capelle a/d IJssel Glühwein Toernooi van Zaterdag 09-11-2019
29 koppels - 4 ronden
Volledige uitslag in PDF
via deze link
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Johan Pauwels en Jonas Geldof PC Fenix / PC Reynaert
4
+ 35
2
Harry van den Herik en Leendert van der Made Boules Amis
4
+ 34
3
Bas Langeveld en Sijm van der Hee JVB Bergambacht
4
+ 28

JVB - Bergambacht Snerttoernooi van Zaterdag 02-11-2019
Afgelast i.v.m. de weersvoorspelling

Argento - Schoonhoven 27e Herfsttoernooi (2e M.V.) van Zondag 20-10-2019
36 koppels - 4 ronden (Open Toernooi)
Volledige uitslag in PDF
via deze link
Fotoreportage van Tineke de Groot en Tini Stok te zien
via deze link
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Esther Mudde en Bas Verwaal JBV Nederlek
4
+ 37
2
Corrie Mourits en Bert Duits PV Gouda
4
+ 35
3
Pieta Broer en Barend van Nieuwenhuizen LdBdB / Argento
4
+ 34

JVB - Bergambacht BMC Toernooi van Zaterdag 12-10-2019
38 koppels - 4 ronden
Volledige uitslag in PDF
via deze link
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Arnold Bijl en Jan Biesterbos USV
4
+ 42
2
Hans Klaassen en Barend van Nieuwenhuizen Nikantes / Argento
4
+ 19
3
Hetty en Cor v.d. Graaf JVB Bergambacht
3
+ 23

De IJsboulers - Puttershoek Mix Gras Toernooi van Zaterdag 05-10-2019
106 deelnemers / deelneemsters - 4 ronden
Volledige uitslag in PDF
via deze link
Plaats
Deelnemers - Deelneemsters Vereniging
Winst
Saldo
1
Jan Biesterbos USV
4
+ 41
2
Nel Snijders De Beijerse Worp
4
+ 31
3
André Vis Bonne Chance
4
+ 28

KCC - Capelle a/d IJssel Toernooi van Woensdag 02-10-2019
Afgelast wegens te weinig inschrijvingen

USV - Regio Champions League van Zondag 22-09-2019 (32 koppels)
3 voorronden. Daarna 4 poules van 8: A - B - C - D
Finale: Sjaak en Krijn tegen Mike en Frances 13 - 6
Volledige uitslag in PDF
via deze link
Plaats
Koppels Vereniging
Plaats
Poule
1
Sjaak Spruijt en Krijn Kok USV
1e
In A
2
Mike Ista en Frances van Donge USV
2e
In A
3/4
Arnold Bijl en Jan Biesterbos USV
3/4
In A
3/4
Louis van der Horst en Chris Hokken Nikantes
3/4
In A

Sparta - Capelle a/d IJssel Nazomer Toernooi van Zondag 15-09-2019
Afgelast wegens te weinig inschrijvingen

USV - Rotterdam Triplette Toernooi van Zondag 08-09-2019
15 teams - 5 ronden
Volledige uitslag in PDF
via deze link
Plaats
Teams Vereniging
Winst
Saldo
1
Norma Bijl, Arnold Bijl en Jesper van Eersel USV / Vitesse
5
+ 34
2
Bas Verwaal, Jan Loonstra en Erling van Poelgeest JBV Nederlek
5
+ 23
3
Lia Pijpers, Gijs Maaskant en Walter Schindler USV
4
+ 13

Vitesse - Barendrecht Toernooi van Woensdag 04-09-2019
Afgelast i.v.m. de weersverwachting

Nikantes - Hoogvliet Open Beach Toernooi van Zondag 25-08-2019
33 koppels - 5 ronden
Volledige uitslag in PDF
via deze link
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Ben Wols en Wim Wols Nikantes / USV
5
+ 46
2
Rob Poldervaart en Helmi van der Helm JDBV Waddinxveen
5
+ 38
3
Rinus Petersen en Krijn Kok Nikantes / L'Esprit
5
+ 30

Nikantes - Hoogvliet Regio Beach Toernooi van Zondag 25-08-2019
11 koppels - 4 ronden
Volledige uitslag in PDF
via deze link
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Pieter Hoogmoed en John Standaard Actief
4
+ 30
2
Jolanda Essers en Jeanette Adriaanse Nikantes
4
+ 22
3
Chris van Dijk en Tanja van Dijk JBC Nieuwerkerk
3
+ 20

JVB - Bergambacht Toernooi van Zondag 11-08-2019
48 koppels - 4 ronden
Volledige uitslag in PDF
via deze link
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Bert Visser en Gerrit Betjes Nikantes
4
+ 35
2
Anita van den Herik en Jeroen IJzerman Boules Amis
4
+ 29
3
Karel Breedveld en Jean van Heddegem Nederlek / Zw. Boules
4
+ 26

Jeu de Woeles - Nieuwenhoorn Zomer Mix Toernooi van Dinsdag 06-08-2019
53 deelnemers / deelneemsters - 4 ronden
Volledige uitslag is in PDF te zien
via deze link
Plaats
Deelnemers - Deelneemsters Vereniging
Winst
Saldo
1
Jaap Looy Jeu de Woeles
4
+ 32
2
Huib van Leeuwen JVB Bergambacht
4
+ 22
3
Margaret Gerrese KCC
4
+ 22

Argento - Schoonhoven Open 9e Vrijetijdstoernooi van Maandag 29-07-2019
33 koppels - 4 ronden
Volledige uitslag is in PDF te zien
via deze link
Fotoreportage, door Tineke de Groot en Tini Stok, is te zien
via deze link
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Tino en Dani Rodriguez De Gouden Gooi
4
+ 33
2
Jaap Broer en Jan Maurik LdBdB
4
+ 30
3
Aad Kok en Willem Zwang JBC Nieuwerkerk
3
+ 25

TOGB - Berkel en Rodenrijs Regio Toernooi van Zaterdag 27-07-2019
43 koppels - 5 ronden
Volledige uitslag is in PDF te zien
via deze link
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Ben Bos en Sarel Olierhoek Vitesse
5
+ 34
2
Janna en Kasper Slappendel JDBV Waddinxveen
5
+ 34
3
Sijm van der Hee en Bas Langeveld JVB Bergambacht
4
+ 25

Vitesse - Barendrecht Open Toernooi van Zaterdag 20-07-2019
34 koppels - 5 ronden
Toernooi gestaakt en verder afgelast !!
Onweer en te veel regenbuien

De Beijerse Worp - Mix Vrijetijds Toernooi van Donderdag 18-07-2019
64 deelnemers / deelneemsters - 4 ronden
Volledige uitslag is in PDF te zien
via deze link
Plaats
Deelnemers - Deelneemsters Vereniging
Winst
Saldo
1
Halil Demirbag De IJsboulers
4
+ 42
2
Wilma Bijl De IJsboulers
4
+ 34
3
Gerard van Gent De IJsboulers
4
+ 29

USV - Rotterdam Toernooi van Zondag 14-07-2019
24 koppels - 5 ronden
Telt mee voor kwalificatie Champions League 2019
Volledige uitslag is in PDF te zien
via deze link
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Sjaak Spruijt en Mike Ista USV
5
+ 46
2
Davey Kooijman en Frances van Donge L'Esprit
4
+ 36
3
Arnold Bijl en Jan Biesterbos USV
4
+ 33

JVB - Bergambacht KOEKOEK Toernooi van Zondag 07-07-2019
43 koppels - 4 ronden (9 teams 4 x winst!)
Volledige uitslag is in PDF te zien
via deze link
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Jesper van Eersel en Jan Seders Vitesse / USV
4
+ 42
2
Erling van Poelgeest en Jan Loonstra Argento
4
+ 42
3
Cora en Huib van Leeuwen Bergambacht
4
+ 32

Boules Amis - Papendrecht 3 Molen Toernooi van Zaterdag 22-06-2019
(Was 15-06 afgelast. Banen te nat en regen)
12 koppels - 5 ronden
Telt mee voor kwalificatie Champions League 2019
De volledige uitslag is in een PDF te zien
via deze link
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Arnold Bijl en Jan Biesterbos USV
4
+ 19
2
Jean van Heddegem en Rob van Leeuwen Jeu de Woeles
4
+ 11
3
Corrie van den Akker en Koos Plak USV
3
+ 21

KCR - Ridderkerk 3 Molen Toernooi van Maandag 10-06-2019
22 koppels - 4 ronden
Winnende team 4 x 13-0 winst !!
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Bert Visser en Gerrit Betjes Nikantes
4
+ 52
2
Corrie van den Akker en Jaco de Haan USV
4
+ 38
3
Jan Seders en Ment Plugge USV
4
+ 38

De Beijerse Worp - Oud-Beijerland V/M Toernooi van Zaterdag 08-06-2019
Afgelast. Te weinig inschrijvingen

De IJsboulers - Puttershoek Doublette Toernooi van Zaterdag 01-06-2019
38 koppels - 4 ronden
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Anouschka Bijl en Jesper van Eersel USV / Vitesse
4
+ 41
2
Halil Demirbag en Lenny de Wolf De IJsboulers
4
+ 34
3
Jan Biesterbos en Arnold Bijl Nikantes en USV
4
+ 33

TOGB - Berkel en Rodenrijs Doublette Toernooi van Zaterdag 25-05-2019
18 koppels - 5 ronden
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Ernst Harms en Anna van Nielen PV Gouda
4
+ 28
2
Jan Seders en Jaco de Haan USV
4
+ 20
3
Anouschka Bijl en Jesper van Eersel USV / Vitesse
4
+ 19

USV - Rotterdam Doublette Toernooi (Open) van Zondag 19-05-2019
26 koppels - 5 ronden
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Sjaak Spruijt en Chris Hokken USV / Nikantes
5
+ 46
2
Jan Seders en Nella van den Hoek USV
5
+ 45
3
Norma Bijl en Jesper van Eersel USV / Vitesse
5
+ 23

Argento 25e Bevrijdingstoernooi van Zondag 05-05-2019
40 koppels - 5 ronden
Met dank aan Tineke de Groot en Jeanet van Maurik
is de fotoreportage te zien via deze link
De volledige eindstand in PDF is te lezen
via deze link
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Jack Schillemans en Sjaak Spruijt 't Lover / USV
5
+ 53
2
Norma en Arnold Bijl USV
5
+ 46
3
Ron van der Velden en Dennis van Lent TOGB / Nikantes
5
+ 45

Nikantes - Hoogvliet Lentetoernooi van Maandag (2e Paasdag) 22-04-2019
29 koppels - 5 ronden
Telt mee voor kwalificatie Champions League 2019
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Anouschka Bijl en Jesper van Eersel USV / Vitesse
5
+ 48
2
Katja van de Wouw en Frances van Donge PV Tilburg? / L'Esprit
5
+ 38
3
Louis van der Horst en Arnold Bijl Nikantes / USV
4
+ 33

Vitesse - Barendrecht Toernooi van Woensdag 17-04-2019
43 koppels - 4 ronden
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Wilco Dekker en Cor Visser JBC Nieuwerkerk
4
+ 38
2
Barend van Nieuwenhuizen en Hans Klaassen PV Gouda
4
+ 36
3
Jan van Donge en Jose Michan L'Esprit
4
+ 36

LdBdB - Groot-Ammers Toernooi van Zaterdag 13-04-2019
21 koppels - 5 ronden
Telt mee voor kwalificatie Champions League 2019
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Paul Weel en Erling van Poelgeest Argento
5
+ 36
2
Ron van der Velden en Dennis van Lent TOGB / Nikantes
5
+ 32
3
Lilian en Marco de Ruiter Les Francophiles
5
+ 26

De Beijerse Worp - Mixed Vrijetijdstoernooi van Donderdag 11-04-2019
72 deelnemers / deelneemsters - 4 ronden
Plaats
Deelnemers - Deelneemsters Vereniging
Winst
Saldo
1
Joop Goedegebuur De IJsboulers
4
+ 37
2
Aartje Schinkel JVB Bergambacht
4
+ 31
3
Nico van Dijke Jeu de Woeles
4
+ 29

Jeu de Woeles - Nieuwenhoorn Voorjaarstoernooi van Zaterdag 06-04-2019
26 koppels - 4 ronden
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Ad Leeuwenburg en Jaap Looy Jeu de Woeles
4
+ 41
2
Arnold Bijl en Jan Biesterbos USV
4
+ 38
3
Aren Visbeen en Hans Biesheuvel Les Boules de la Chèvre
4
+ 33

JVB - Bergambacht Koolwijk Toernooi van Zondag 31-03-2019
40 koppels - 4 ronden
Toernooi op 16-03 afgelast. Banen te nat en de weersverwachting
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Erling van Poelgeest en Jaco de Haan Argento / Nikantes
4
+ 42
2
Jan Loonstra en Jarno van Dongen Argento
4
+ 26
3
Corrie en Joop Goedegebuur De IJsboulers
4
+ 26

Argento - Schoonhoven 26e Lentetoernooi van Zondag 24-03-2019
35 koppels - 5 ronden
Telt mee voor kwalificatie Champions League 2019
De volledige eindstand in PDF is te lezen via deze link
Fotoreportage gemaakt door Tineke de Groot is te zien via deze link
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Louis van der Horst en Chris Hokken Nikantes
5
+ 54
2
Ron van der Velden en Dennis van Lent TOGB / Nikantes
5
+ 45
3
Jack Schillemans en Roy Hulsman 't Lover / De Dolle Boule
5
+ 40

KCC - Capelle a/d IJssel van Woensdag 13-03-2019
30 koppels - 4 ronden
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Frans de Rijke en Patrick van der Kraan De Beijerse Worp
4
+ 39
2
Aad Bloot en Koos Plak USV
4
+ 37
3
Ben Bos en Piet Nap Vitesse
4
+ 22

Boulistica - Hendrik Ido Ambacht van Zondag 03-03-2019
30 koppels - 4 ronden
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Frances van Donge en Davey Kooijman L'Esprit
4
+ 40
2
Ron van der Velden en Dennis van Lent TOGB / L'Esprit
4
+ 39
3
Corrie van den Akker en Koos Plak USV
4
+ 30

Sparta - Capelle a/d IJssel Midwintertoernooi van Zaterdag 23-02-2019
22 koppels - 5 ronden
Telt mee voor kwalificatie Champions League 2019
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Arnold Bijl en Jan Biesterbos USV
5
+ 54
2
Ruud van der Heijden en Sjaak Spruijt USV
5
+ 44
3
Anouschka Bijl en Jesper van Eersel Nikantes / Vitesse
5
+ 42

USV - Rotterdam Kwintet Toernooi van Zondag 10-02-2019
18 Teams - 5 ronden. Ludieke teamnamen
Helaas geen clubs en spelers opgekregen
Plaats
Teams Vereniging
Pnt
Saldo
1
Oant Moarn
25
+ 75
2
Petang - Gekste
23
+ 59
3
Lekkerbekjes
21
+ 50

USV - Rotterdam Doublettes van Zondag 13-01-2019
40 koppels - 5 ronden
De volledige uitslag in PDF is te zien via deze link
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Jesper van Eersel en Ivar Snoei Vitesse / JBV Nederlek
5
+ 54
2
Jeffrey van Rooijen en Frances van Donge L'Esprit
5
+ 36
3
Norman de Wever en Wesley de Wever De Boel de Boule
4
+ 29



Copyright © 2008 BJvN
Alle rechten voorbehouden
Webmaster: bjvannieuwenhuizen@gmail.com
Domeinnaamregistratie en Hosting door:
Flexwebhosting