DE REGIO JDB Zuid-Holland (Zuid)
Opgericht in 1984
1e Vergadering: februari 1985
bij DuPont in Dordrecht



Pagina update 09-09-2019



Naast de uitslagen op deze pagina kan men eventueel ook terecht op:
De Website van Argento - Schoonhoven:
via deze link

De Website van Boules Amis - Papendrecht:
via deze link


   UITSLAGEN REGIO TOERNOOIEN 2010   
Op smartphones het best horizontaal te lezen !


Argento - Schoonhoven Kersttoernooi van Zondag 12-12-2010
32 koppels - 4 ronden
Plaats Koppels Vereniging Winst Saldo
1 Ben Verheijen en Erling van Poelgeest Argento 4 + 39
2 Ans van Varik en Anita van den Herik Boules Amis 4 + 39
3 Annemieke van Rooten en Ment Plugge Actief 4 + 33

Laat de Boules de Boel Binnentoernooi Nieuwegein van Zaterdag 27-11-2010
57 koppels - 5 ronden
Plaats Koppels Vereniging Winst Saldo
1 Zeger en Jan Cercle de Petanque 5 + 59
2 Marcel en Krijn Marcel Mix 5 + 44
3 Henk en Marcel Vleu de Boules 5 + 43

USV - Rotterdam Sextet-Toernooi van Zondag 07-11-2010
22 teams - 5 ronden
Plaats Teams Vereniging Winst Saldo
1 De Beijerse Worp DBW 42p
2 Gaujacies USV 5 38p
3 De gezonde jongens USV 7 37p

Argento - Schoonhoven Mixed-Herfsttoernooi van Zondag 24-10-2010
64 deelnemers / deelneemsters - 4 ronden
Plaats Deelnemers - Deelneemsters Vereniging Winst Saldo
1 Jan Limpens JVB Bergambacht 4 + 37
2 Erling van Poelgeest Argento 4 + 35
3 João Guerreiro Nederlek 4 + 32

Sagitta - Ridderkerk 55+ Toernooi doublettes van Maandag 18-10-2010
38 koppels - 4 ronden
Plaats Koppels Vereniging Winst Saldo
1 Wim Stok en Jan Loonstra Argento 4 + 44
2 Johan Weinans en Rinus Snippe Sagitta 4 + 39
3 Renny en Henk Neeskens Sagitta 4 + 37

JVB - Bergambacht BMC Toernooi Doublettes van Zaterdag 16-10-2010
38 koppels - 4 ronden
Plaats Koppels Vereniging Winst Saldo
1 Bas Langeveld en Jan Loonstra Argento 4 + 42
2 Marcel Stok en Wim Stok Argento 4 + 37
3 Cora en Huub van Leeuwen De Boullier 4 + 30

De IJsboulers - Puttershoek Mixtoernooi van Zaterdag 02-10-2010
64 deelnemers / deelneemsters - 4 ronden
Plaats Deelnemers - Deelneemsters Vereniging Winst Saldo
1 Wil Schneider De IJsboulers 4 +37
2 Fieke Kamerbeek Sparta 4 +33
3 Rob Geers De Beijerse Worp 4 +30

USV - Rotterdam Champions League van Zaterdag 25-09-2010 (36 koppels)
Plaats Koppels Vereniging Winst Saldo
1 Gijs de Groot en Rene Muller LdBdB
2 Ment Plugge en Ton Moerland Actief
3 Coby en Patrick v.d. Kraan De Beijerse Worp

Sparta - Capelle a/d IJssel Doublettes van Zondag 19-09-2010
34 koppels - 5 ronden
Plaats Koppels Vereniging Winst Saldo
1 Ron van der Velden en Walter Schindler USV 5 + 38
2 Herman Duel en Erling van Poelgeest Argento 5 + 28
3 Chris Hokken en Louis van der Horst Nikantes 5 + 28

USV - Rotterdam Triplette Toernooi van Zondag 12-09-2010
19 teams - 5 ronden
Finale: German - Piet - Jennie (USV) tegen Piet - Patrick - Rob (De Beijerse Worp) 15 - 2
Uitslag van de A poule (10 koppels)
Plaats Teams Vereniging Winst Saldo
1 German - Piet - Jennie USV 5 + 32
2 Frances - Anja - Nella USV 3 + 25
3 Iwan - Wendy - Dennis USV 3 + 15

USV - Rotterdam Triplette Toernooi van Zondag 12-09-2010
19 teams - 5 ronden
Finale: German - Piet - Jennie (USV) tegen Piet - Patrick - Rob (De Beijerse Worp) 15 - 2
Uitslag van de B poule (9 koppels)
Plaats Teams Vereniging Winst Saldo
1 Piet - Patrick - Rob De Beijerse Worp 5 + 42
2 Steef - Ruud - Arnold USV 4 + 13
3 Johan - Kyra - Pascal Actief 3 + 7

Boules Amis - Papendrecht Kampioenschap van Papendrecht Doublettes van Zaterdag 04-09-2010
42 koppels - 5 ronden
Plaats Koppels Vereniging Winst Saldo
1 Gijs de Groot en Rene Muller LdBdB 5 + 55
2 Christa 't Lam en Koos Middelkoop LdBdB 5 + 45
3 Ronald Wout en Cor de Jong LdBdB 5 + 44

LTC - Ouddorp 50+ Toernooi Doublettes van Woensdag 25-08-2010
32 koppels - 4 ronden
Plaats Koppels Vereniging Winst Saldo
1 Bertus en Willem LTC Ouddorp 4 + 34
2 Annie en Jan LTC Ouddorp 4 + 26
3 Riet en Harry LTC Ouddorp 4 + 23

JVB - Bergambacht Gebr. de Langen Toernooi Doublettes van Zondag 22-08-2010
36 koppels - 4 ronden
Plaats Koppels Vereniging Winst Saldo
1 Bas Langeveld en Jan Loonstra Argento 4 + 34
2 Corrie van Pelt en Ben van Beekom Sagitta 4 + 34
3 Ben Schouten en Willem van Holten Argento 4 + 31

Jeu de Woeles - Nieuwenhoorn 50+ Doublettes van Woensdag 18-08-2010
28 koppels - 4 ronden
Plaats Koppels Vereniging Winst Saldo
1 Wil en Cees van Gink Nikantes 4 + 35
2 Cock Kwakernaak en Louis van der Horst Nikantes 4 + 27
3 Bas Murk en Barend van Nieuwenhuizen Argento 4 + 24

Nikantes - Hoogvliet RABO-Toernooi van Zondag 15-08-2010
28 koppels - 5 ronden
Finale: Marcel en Bert (LdBdB) tegen Cor en Martin (LdBdB) 15 - 10
Uitslag van de Rode Poule (22 koppels)
Plaats Koppels Vereniging Winst Saldo
1 Martin en Cor LdBdB 5 + 34
2 Davey en Piet Kooijman Vlaardingen 4 + 30
3 Clarie en Gerard Vlaardingen 4 + 29

Nikantes - Hoogvliet RABO-Toernooi van Zondag 15-08-2010
28 koppels - 5 ronden
Finale: Marcel en Bert (LdBdB) tegen Cor en Martin (LdBdB) 15 - 10
Uitslag van de Groene Poule (22 koppels)
Plaats Koppels Vereniging Winst Saldo
1 Marcel en Bert van Nieuwenhuizen LdBdB 5 + 58
2 Chris Hokken en Louis van der Horst Nikantes 5 + 54
3 Pieta en Jaap Broer LdBdB 5 + 23

Sagitta - Ridderkerk Avondtoernooi Doublettes van Vrijdag 13-08-2010
42 koppels - 4 ronden
Plaats Koppels Vereniging Winst Saldo
Marja Rosenquist en Tom Boon Jeu de Woeles 4 + 41
2 Alie Bokhoven en Peter Villian USV 4 + 41
3 Ment Plugge en Wim van Rooten Actief 4 + 40

Actief - Rotterdam Pilo Design Award Toernooi van Zaterdag 07-08-2010
44 koppels - 5 ronden
Plaats Koppels Vereniging Winst Saldo
1 Chris Hokken en Louis van der Horst Nikantes 5 + 43
2 Ment Plugge en Ton Moerland Actief 5 + 42
3 Wim van Rooten en Ruud van der Heijden Actief 5 + 38

USV - Rotterdam Doublette Toernooi van Zondag 18-07-2010
44 koppels - 5 ronden
Plaats Koppels Vereniging Winst Saldo
1 Max en Jolanda USV 5 + 36
2 Wendy en Dennis USV 5 + 25
3 Frances en Ans USV 4 + 32

KCC - Capelle a/d IJssel 55+ Doublette-Toernooi van Donderdag 15-07-2010
35 koppels - 4 ronden
Plaats Koppels Vereniging Winst Saldo
1 Ben Arons en Arie de Koning Boules Amis 4 + 34
2 Wim van Holten en Jan Loonstra Argento 4 + 26
3 Wil en Cees van Gink Nikantes 4 + 21

JVB - Bergambacht Vroege Vogel Doublette-Toernooi van Zondag 11-07-2010
28 koppels - 4 ronden
Plaats Koppels Vereniging Winst Saldo
1 Herman Duel en John Stam Argento 4 + 30
2 Bas Murk en Barend van Nieuwenhuizen Argento 4 + 30
3 Hans v.d. Velde en Wim Snoek Vitesse 4 + 26

Vitesse - Barendrecht 50+ Doublettes van Woensdag 07-07-2010
52 koppels - 4 ronden
Dankzij Francien Erkelens van Boules Amis is een foto-impressie van de prijsuitreiking te zien via deze link
Plaats Koppels Vereniging Winst Saldo
1 Arie v.d. Berg en Willem Zwang JBC Nieuwerkerk 4 +39
2 Nella en Adriaan v.d. Hoek USV 4 +36
3 Thea Das en Fieke Kamerbeek Sparta 4 +33

De Beijerse Worp - Strandtoernooi Willemstad van Zaterdag 12-06-2010
66 koppels - 4 ronden
Finale: Ludwig en Johan (Pastis - Belgie) tegen Marc en Hendrik (Pastis - Belgie) 13 - 7
Uitslag van de Rode Poule
Plaats Koppels Vereniging Winst Saldo
1 Ludwig en Johan Pastis - Belgie 4 +43
2 Gerard Murk en Barend van Nieuwenhuizen Argento 4 +35
3 Anita van den Herik en Harry van den Herik Boules Amis 4 +35

De Beijerse Worp - Strandtoernooi Willemstad van Zaterdag 12-06-2010
66 koppels - 4 ronden
Finale: Ludwig en Johan (Pastis - Belgie) tegen Marc en Hendrik (Pastis - Belgie) 13 - 7
Uitslag van de Witte Poule
Plaats Koppels Vereniging Winst Saldo
1 Hendrik en Mark Pastis - Belgie 4 +44
2 Coby en Patrick v.d. Kraan De Beijerse Worp 4 +39
3 Corrie van Pelt en Martin Sagitta 4 +37

De IJsboulers - Puttershoek Doublettes van Zaterdag 05-06-2010
52 koppels - 4 ronden
Plaats Koppels Vereniging Winst Saldo
1 Marja Dubel en Goof van de Berg Vitesse 4 +38
2 Ton Moerland en Ment Plugge Actief 4 +37
3 Arie de Koning en Ben Arons Boules Amis 4 +32

Nikantes - Hoogvliet Mixtoernooi Doublettes van Woensdag 02-06-2010
84 deelnemers / deelneemsters - 4 ronden
Plaats Deelnemers - Deelneemsters Vereniging Winst Saldo
1 Nel Snijders De Beijerse Worp 4 +32
2 Henk Snitzelaar Nikantes 4 +29
3 Aad Feberwee De Beijerse Worp 4 +29

LTC Ouddorp - Ouddorp Strandtoernooi van Zaterdag 29-05-2010
42 koppels - 5 ronden
Plaats Koppels Vereniging Winst Saldo
1 Harry van den Herik en Leendert van der Made Boules Amis 5 +44
2 Renny Neeskens en Henk Neeskens Sagitta 5 +36
3 Corrie van Pelt en Ben van Beekom Sagitta 5 +31

Sagitta - Ridderkerk Wim van Pelt Toernooi van Maandag 24-05-2010
50 koppels - 5 ronden
De Wisseltrofee voor verenigingen werd gewonnen door Sagitta
Plaats Koppels Vereniging Winst Saldo
1 Bas Langeveld en Barend van Nieuwenhuizen Argento 5 +58
2 Renny Neeskens en Henk Neeskens Sagitta 5 +27
3 Jan Biesterbos en Arnold Bijl Nikantes 5 +23

USV - Rotterdam Doublettes van Zondag 16-05-2010
46 koppels - 4 ronden
Plaats Koppels Vereniging Winst Saldo
1 Corrie en Joop Goedegebuur Sagitta 4 +36
2 Ingrid Bal en Rob Geers De Beijerse Worp 4 +23
3 Pieta en Jaap Broer Laat de Boules de Boel 4 +17

KCC - Capelle a/d IJssel 55+ Mixtoernooi van Donderdag 13-05-2010
84 deelnemers / deelneemsters - 4 ronden
Plaats Deelnemers - Deelneemsters Vereniging Winst Saldo
1 Peter Philips Sagitta 4 +35
2 Corrie Goedegebuur Sagitta 4 +28
3 Ben van Beekom Sagitta 4 +27

Boules Amis - Papendrecht Drie Molen Toernooi van Zaterdag 08-05-2010
39 koppels - 5 ronden
De Wisseltrofee voor verenigingen werd gewonnen door Laat de Boules de Boel
Plaats Koppels Vereniging Winst Saldo
1 Christa 't Lam en Koos Middelkoop LdBdB 5 +38
2 Bas Murk en Herman Duel Argento 4 +29
3 Marcel van Nieuwenhuizen en Gerrit de Kruijk Laat de Boules de Boel 4 +29

Nikantes - Hoogvliet Aditechtoernooi van Zondag 25-04-2010
55 koppels - 5 ronden
De Aditech-Wisseltrofee voor verenigingen werd gewonnen door Actief
Plaats Koppels Vereniging Winst Saldo
1 Kees Bot en Jan Limpens JVB Bergambacht 5 +44
2 Louis van der Horst en Chris Hokken Nikantes 5 +43
3 Frances van Dongen en Steef Zwaan Nikantes 5 +40

Vitesse - Barendrecht Mixtoernooi van Woensdag 21-04-2010
104 deelnemers / deelneemsters - 4 ronden
Plaats Deelnemers - Deelneemsters Vereniging Winst Saldo
1 Arie Veldhoen De Beijerse Worp 4 +43
2 Nel Snijders De Beijerse Worp 4 +36
3 Miep van de Wijngaard Sparta 4 +31

Laat de Boules de Boel - Groot Ammers van Zaterdag 17-04-2010
54 koppels - 5 ronden
De fotoreportage van dit toernooi werd gemaakt door Marcel van Nieuwenhuizen en de dochter van Pel
Reportage is te zien via deze link
Plaats Koppels Vereniging Winst Saldo
1 Arnold Duvalois en Ruud Disser USV 5 +47
2 Gijs de Groot en Rene Muller LdBdB 5 +44
3 Martin Volker en Cor de Jong LdBdB 5 +41

De Beijerse Worp - Oud Beijerland Mixtoernooi van Donderdag 15-04-2010
112 deelnemers / deelneemsters - 4 ronden
Plaats Deelnemers - Deelneemsters Vereniging Winst Saldo
1 Piet Moerkerke De Beijerse Worp 4 +40
2 Aad Feberwee De Beijerse Worp 4 +38
3 Sijm van der Hee JVB Bergambacht 4 +36

Actief - Rotterdam Gerrit van der Wel Toernooi van Zaterdag 10-04-2010
59 koppels - 5 ronden
De Gerrit van der Wel bokaal voor verenigingen werd gewonnen door Laat de Boules de Boel
Plaats Koppels Vereniging Winst Saldo
1 Marcel van Nieuwenhuizen en Gerrit de Kruyk Laat de Boules de Boel 5 +51
2 Kees Bot en Jan Limpens JVB Bergambacht 5 +45
3 Christa ’t Lam en Jaap Broer LdBdB 5 +34

Argento - Schoonhoven Lentetoernooi Doublettes van Zondag 28-03-2010
32 koppels - 5 ronden
De fotoreportage van de prijswinnaars van dit toernooi is te bekijken via deze link
Plaats Koppels Vereniging Winst Saldo
1 Marcel van Nieuwenhuizen en Bert van Nieuwenhuizen LdBdB 5 + 51
2 Bas Murk en Barend van Nieuwenhuizen Argento 5 + 45
3 Pieta Broer en Jaap Broer LdBdB 5 + 31

JVB - Bergambacht Koolwijktoernooi Doublettes van Zaterdag 20-03-2010
40 koppels - 4 ronden
Plaats Koppels Vereniging Winst Saldo
1 Marcel van Nieuwenhuizen en Ruud v.d. Heijden USV 4 + 48
2 Alice Witte en Corrie v.d. Akker USV 4 + 30
3 Louis v.d. Horst en Arie Jansen Nikantes 4 + 28

Actief - Rotterdam Doublettes van Zaterdag 06-03-2010
57 koppels - 5 ronden
Plaats Koppels Vereniging Winst Saldo
1 Marcel van Nieuwenhuizen en Pel ’t Lam LdBdB 5 + 55
2 Arnold Duvalois en Ruud Disser USV 5 + 49
3 Anneke Vermaire en Ruud Vermaire Actief 5 + 47

USV - Rotterdam Doublettes van Zondag 21-02-2010
60 koppels - 4 ronden
Plaats Koppels Vereniging Winst Saldo
1 Arnold Duvalois en Ruud Disser USV 4 + 36
2 Piet Moerkerke en Patrick v.d. Kraan De Beijerse Worp 4 + 36
3 Anneke Vermaire en Ruud Vermaire Actief 4 + 35

Sparta - Capelle a/d IJssel Doublettes van Zaterdag 13-02-2010
30 koppels - 5 ronden
Plaats Koppels Vereniging Winst Saldo
1 Bert en Ron van der Velden USV 5 + 44
2 Ment Plugge en Ruud v.d. Heijden Actief 4 + 36
3 Marcel en Wim Stok Argento 4 + 36



Copyright © 2008 BJvN
Alle rechten voorbehouden
Webmaster: bjvannieuwenhuizen@gmail.com
Domeinnaamregistratie en Hosting door:
Flexwebhosting